Eripe atakuje ekipę 2115 w najnowszym singlu z nadchodzącego albumu!

Opublikowano: 15/05/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Fala młodych raperów i styl, w którym tworzą swoje utwory budzi mieszance uczucia nie tylko wśród słuchaczy. Mocno odbiegający od rdzenia kultury hip-hopowej styl tworzenia i noszenia się jest nie w smak też wielu raperom, ale nie każdy decyduje się o tym mówić. Wśród tych z najbardziej ciętym językiem i nie bojących się wygłaszać swojej opinii głośno, wyróżnić możemy na pewno Eripe, który konsekwentnie od początku swojej przygody z rapem co album rozlicza swoich kolegów po fachu. Dziś w sieci pojawił się pierwszy klip promujący „Nienawiść w rytmie disco” – najnowsze wydawnictwo członka Patokalipsy, w którym za bity w całości odpowiedzialny jest Mario Kontrargument. W kawałku „Jestem hardkorem” oberwało się składowi 2115, a dokładniej White’owi oraz Blasze.

Eripe cisnął w młodzież następującymi wersami: „Jak puścisz mi White’a to posypię white’a ci z trutki na szczury i zajeb se blachę. Ja jaram się rapem, jak dalej nie łapiesz, wszystko czym się jarasz jest dla mnie nie rapem.”

Premiera „Nienawiści w rytmie disco” zaplanowana jest na maj, choć konkretna data nie jest podana. Wiemy natomiast, że koncert premierowy wspólnego albumu Eripe i Mario Kontrargumenta odbędzie się 24 maja w krakowskim klubie Totu. Warto jeszcze wspomnieć, że już kwietniu pojawił się pierwszy, tytułowy singiel promujący „Nienawiść w rytmie disco”, a bit do kawałka jest remixem światowego hitu zespołu ATC – All around the world.

Preorder: http://www.eripe.pl/

Eripe x Mario kontrargument – „Jestem hardkorem”

Eripe x Mario kontrargument – „Nienawiść w rytmie disco”

Okładka:

TRACKLISTA:
1. Połówka na rozgrzewkę (Intro)
2. Nienawiść w rytmie disco
3. Sam se fristajluj
4. Jestem hardkorem
5. Reebok or Nike (Skit)
6. L.G.B.T. (50 linijek nienormalności)
7. Rap brudzi ręce
8. Rozrzutnik gnoju
9. Połówka na dobicie (Outro)
10. Cisza to mój ulubiony dźwięk (Bonus)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: