Ero JWP i Cywinsky gościnnie w singlu Głowy PMM

Opublikowano: 26/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Głowa PMM, po tym jak do spółki z Ero JWP, przedstawili własny, rapowy „Alfabet”, przygotowuje obecnie słuchaczy do premiery swojego drugiego, solowego albumu. Właśnie ukazał się kolejny zwiastun płyty „Ile? Kiedy? I z kim?”, czyli singiel „Imię” nagrany z gościnnym udziałem Erosa oraz Cywinsky’ego.

Głowa PMM po dobrze przyjętej płycie „Alfabet” wraca z drugim solowym albumem „Ile? Kiedy? I z kim?”, za którego produkcją stoi Jacon. Materiał ten przedstawiany jest jako „kwintesencją szczecińskiego sznytu”. Usłyszymy na niej mocne, uliczne bangery, jak i bezkompromisowe, osobiste linijki Głowy. W kwestii doboru beatów spotkamy się z kolei z eklektyczną mieszanką inspirowaną głównie amerykańskim rapem. Od nowojorskiego, przez kalifornijskie, na południowym brzmieniu kończąc. Przy tym Głowa PMM i Jacon zebrali solidną, ale oryginalną ekipę gości, od undergroundu po mainstream.

Jednymi z nich są na starcie przywołani do tablicy Ero JWP i Cywinsky. Panowie nagrali wspólnie numer pt. „Imię”, przy pracy nad którym produkcyjnego wsparcia Jaconowi udzielił również GeezyBeatz. Realizacją kolejnego klipu zwiastującego „Ile? Kiedy? I z kim?” zajął się natomiast Phovid.

„Imię” to jeden z bardziej osobistych utworów, jakie nagrałem na album #IKIZK. Dzisiaj sprawdźcie teledysk do kawałka, który zrobiliśmy po raz kolejny w mistrzowskim składzie z moimi serdecznymi braćmi – Erosem i Cywinskim”

– Głowa PMM


„Ile? Kiedy? I z kim?” do słuchaczy trafi 27 maja. Pierwsze zapowiedzi wspólnego albumu Głowa PMM i Jacon poczynili już przed dwoma miesiącami. Do sieci wjechał wówczas „Walec”, po którym nastąpiła „Ostatnia Nadzieja”, w nagraniu której udział wziął także Kabe. Na kolejny singiel wybrano numer tytułowy, nagrany w towarzystwie Kaziora i Jody, a w wypuszczonym po nim „Boom Boom” udział wziął z kolei Major SPZ. Przed zaprezentowanym wczoraj singlu „Imię” pojawił się natomiast, również zobrazowany klipem, numer „Więcej Czy Mniej”.


Tym sposobem poznaliśmy już 6, spośród 17, kawałków jakie znajdą się na albumie „Ile? Kiedy? I z kim?”. A z kim jeszcze, oprócz wyżej wymienionych, Głowa PMM i Jacon stworzyli wspólne numery? Wiemy już że w gronie tym znaleźli się również Lila G, Marlena Patynko, AdMa, Rena, OG Olgierd, Lamay, Frosti oraz Książe Kapota. Pełną tracklistę płyty „Ile? Kiedy? I z kim?” znajdziecie poniżej, a preorder materiału od duetu Głowa PMM x Jacon, w tym miejscu.

Głowa-PMM-Jacon-IKIZK-okładka

Głowa PMM x Jacon – Ile? Kiedy? I z kim?

01. Intro ft. Lila G
02. Walec
03. Ostatnia Nadzieja ft. Kabe
04. 24H
05. Widok ft. Marlena Patynko
06. Imię ft. Ero JWP, Cywinsky
07. Ile? Kiedy? I z kim? ft. Joda, Kazior
08. Rabaty
09. Demony ft. AdMa, Rena
10. Gust ft. OG Olgierd
11. Na Końcu ft. Lamay
12. Co Złego To Nie Ja
13. Więcej Czy Mniej
14. Ruchy ft. Frosti, Książę Kapota
15. Boom Boom ft. Major SPZ
16. 72
17. Adres ft. Cywinsky

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: