Fabijański, Kasta, Wdowa i Ńemy wiozą się razem

Opublikowano: 04/07/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Fabijański, Kasta, Wdowa i Ńemy zabierają nas na przewózkę w klasycznym, rapowym stylu. Powstały w tym składzie „Rój” stanowi najnowszy singiel promujący właśnie wydany „Cukier”, dodatkowo zobrazowany, równie udanym co sam utwór, teledyskiem.

Mocny singiel z najnowszego albumu Fabijańskiego. Gospodarz mającej premierę 24. czerwca płyty „Cukier” zaprezentował właśnie singiel „Rój”, w którym gościnnie pojawiają się Kasta, Wdowa i Ńemy, dbający także o brzmienie tego numeru, jak i wszystkich pozostałych na nowym solo Fabijańskiego. Sam „Rój” natomiast zobrazowano równie udanym, co sam numer, teledyskiem. W tym miejscu brawa również należą się Sebastianowi Fabijańskiemu, który odpowiedzialny jest zarówno za scenariusz, jak i reżyserię klipu „Rój”. Więcej natomiast o samym albumie „Cukier”, stanowiącym trzecie solo Fabijańskiego, a pierwsze nagrane dla DeNekstBest, dowiecie się w tym miejscu.

„Rój to klasyczna rapowa przewózka po mieście. Zima, Warszawa, stary Cadillac, Kasta, Wdowa, Ńemy, Fabijański i kozacki, hipnotyczny bit nie kogo innego jak Ńemego”.

– oficjalny opis singla „Rój”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: