DJ BRK & Miodu wjechali jak „Kid Yakuza”

Opublikowano: 05/07/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

DJ BRK i Miodu z zespołu Jamal wydali wspólnie nagrany album. Przed Wami „Kid Yakuza”, przeładowany trapowo-dancehallowymi petardami projekt, na którym każdy z utworów ma spory potencjał, by stać się hitem.

„Kid Yakuza” po raz pierwszy objawił nam się z początkiem wiosny. DJ BRK i Miodu zaprezentowali wówczas pierwszy singiel zwiastujący wspólnie realizowany projekt. Pierwotnie zakrojony na tylko jeden wspólny numer. A w rezultacie obejmujący pełny, długogrający album. Wśród gości na krążku usłyszeć można Jareckiego oraz młodą raperkę Vajanę. W kilku numerach produkcyjnie wsparł DJ BRK oraz Mioda A.W.G.S z duetu Miętha. Płyta „Kid Yakuza” do gustu przypaść powinna słuchaczom szukających bardziej nowoczesnych i trapowych brzmień. Materiał powala ilością hitów, właściwie każdy numer spokojnie mógłby być singlem.

DJ BRK & Miodu jako pierwszy z nich zaprezentowali utwór „Amy Winehouse”, dodatkowo zobrazowany klimatycznym teledyskiem, w którym główną rolę zagrała WdoWA. Następnie pojawił się „Żniwiarz”, a kilka dni temu zaprezentowano klip do numeru „Nie dotykaj”.

„Album 'Kid Yakuza’ to siedemnaście trapowo-dancehallowych petard, odpalonych prosto w twarz całemu establishmentowi. Chłopaki rapują, śpiewają i komentują dzisiejszą rzeczywistość, trochę w swoim specyficznym stylu, pełnym humoru i dystansu do świata. Z drugiej strony pokazują też, że ciągle nieobcy im jest bunt i młodzieńcze wkurwienie. Większość numerów wyprodukowana jest przez DJ’a BRK, który niewątpliwie jest motorem napędowym całego projektu”.

– oficjalny opis projektu „Kid Yakuza”

DJ BRK & MIODU - KID YAKUZA - okładka

DJ BRK & MIODU – Kid Yakuza

01. Dwa cztery
02. Reset
03. Trocina
04. Amy Winehouse
05. Bąbel
06. Nie dotykaj
07. Żniwiarz
08. Mniej więcej
09. Lovers
10. Ye Ye
11. Lolipop
12. Foyer
13. Miłość słoni
14. Dwóch psów
15. Marianna
16. Makulatura
17. Bąk

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: