Fillomatom pomieszały się stylówy

Opublikowano: 03/11/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Premiera pierwszego albumu Fillomatic już za nami, ale skład nie zatrzymuje się. Wczoraj pojawił się klip do numeru, „Nie jestem sobą”, w którym członkowie ekipy powymieniali się zwrotkami i teraz mamy niezłą zagwozdkę żeby dojść do tego czyja zwrotka, jest czyja.

Przez ostatni miesiąc zdążyliśmy się dobrze zaznajomić ze składem Fillomatic, który pojawił się na naszej scenie niczym wyspecjalizowana jednostka szturmowa, mająca przywrócić rapowi godność. Pomimo tego, że premiera pierwszego albumu zespołu jest już za nami, wciąż dostajemy kolejne klipy, promujące go. Chłopaki korzystają z tego, że w kwestii video również są samowystarczalni, więc w sieci pojawił się wczoraj już szósty klip autorstwa 2many.tv, czyli Emikae.

Najnowszy klip powstał do numeru, „Nie jestem sobą”. Fillomaci stworzyli go na ciekawym patencie, zamieniając się ze sobą zwrotkami. Każdy z nich nawinął zwrotkę kolegi ze składu, a teraz my mamy zagwozdkę żeby połapać się, kto w tym całym zamieszaniu jest kim. Od razu na myśl przychodzi nam planszowa gra z dzieciństwa, „Zgadnij kto to?”. Jeśli jednak dobrze wsłuchamy się w nawijane wersy, jest szansa na prawidłowe dopasowanie zwrotek do ich rzeczywistych autorów.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: