Freddie Gibbs & The Alchemist wydają wspólny album

Opublikowano: 28/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Freddie Gibbs jest obecnie jest z lepszych MC w Stanach. The Alchemist jest jednym z najzdolniejszych producentów zza Wielkiej Wody. Panowie już jutro wydadzą wspólnie nagrany album. I to nazywamy dobrymi newsami!

Freddie Gibbs & The Alchemist nagrali w duecie dziesięć numerów, które światło dzienne ujrzą jako wydawnictwo zatytułowane „Alfredo”. Cztery z tych kawałków nagrane zostały z udziałem zaproszonych gości, a są nimi Rick Ross, Tyler, The Creator i reprezentanci Griselda Records – Benny The Butcher i Conway The Machine. Panowie Tipton i Maman towarzystwo na wspólny krążek dobrali sobie całkiem zacne. „Alfredo” w serwisach streamingowych pojawi się już jutro!

Dzisiaj natomiast w sieci pojawił się pierwszy singiel i teledysk promujący album Freddiego Gibbsa i The Alchemista. Zobrazowany klimatycznym klipem w reżyserii Nicka Waltera kawałek pt. „1985” skutecznie rozbudza nasze oczekiwania wobec jutrzejszej premiery „Alfredo”. Tracklistę i klimatyczną okładkę wydawnictwa znajdziecie poniżej.

Zapowiedziany na 29-go maja album „Alfredo” nie jest pierwszym efektem współpracy Kane’a i Mudfoota. W grudniu 2018 roku Freddie Gibbs i The Alchemist wraz z Curren$ym wydali wspólnie nagraną epkę „Fetti”.

Freddie-Gibbs-The-Alchemist-ALFREDO-cover-art

Freddie Gibbs & The Alchemist – Alfredo

01. 1985
02. God Is Perfect
03. Scottie Beam [ft. Rick Ross]
04. Look at Me
05. Frank Lucas [ft. Benny the Butcher]
06. Something to Rap [ft. Tyler, The Creator]
07. Baby $hit
08. Babies & Fools [ft. Conway the Machine]
09. Skinny Suge
10. All Glass

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: