Funk wraca! Kuba Knap zebrał live band by zagrać kilka koncertów

Opublikowano: 13/03/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już na okładce swojej drugiej solówki „Ludzie Mówią Różne Rzeczy” Kuba Knap zapowiedział nam, że „Funk wróci zawsze”. I wraca, sukcesywnie z każdą kolejną płytą Kuby. A od teraz dodatkowo „z podwójnym funkopierdolnięciem”, gdyż dryblas zebrał zespół i swoje numery zaprezentuje w wersji live!

Mówimy więc o prawdziwej „funkowej bombie”, o której odpaleniu dowiedzieliśmy się z wpisu na fanpage’u Knapa, który wrzucamy poniżej. Pierwszą okazją by sprawdzić jak numery Kuby Knapa sprawdzają się w asyście żywych instrumentów będzie koncert Stej Tru #3 | Kuba Knap & Młody Skrubol już jutro w Warszawie. Na koncercie z pewnością usłyszymy numery z ostatniego, stworzonego wraz Opiatem i Panamą albumu „Knurion”. I tutaj warto wspomnieć, że już 14 marca swoją premierę mieć będzie winylowe wydanie tego materiału! Preorder znajdziecie na hiphopheadz.pl.

Jak na żywo wypada Kuba Knap gdy gramofony zastępują gitara, perkusja, klawisze i inne instrumenty już mieliśmy okazję się przekonać, przy okazji sesji zrealizowanych w ramach cyklu dsisessions. I przyznamy, że czekaliśmy aż Kuba zacznie grać swój funk z live bandem.

 
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: