Gang Starr i teledysk do „Bad Name”

Opublikowano: 08/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Gang Starr, pomimo że Guru nie ma z nami już od blisko dekady, powrócił w wielkim stylu! Album „One Of The Best Yet” to bardzo udane wydawnictwo, a w sieci właśnie pojawił się teledysk zrealizowany do drugiego singla promującego ten krążek.

Precyzując, do numeru zatytułowanego „Bad Name”, który w wersji audio zaprezentowany został przez DJ’a Premiera jeszcze przed premierą siódmego, tak bardzo wyczekiwanego albumu Gang Starr. W samym teledysku natomiast zobaczyć możemy komika, a kiedyś zawodnika footballu Spice’a Adamsa oraz syna ś.p. GuruKeitha Casima Elama.

 A dlaczego do tego właśnie numeru zrealizowany został klip? I dlaczego tak istotne było, aby zagrał w nim właśnie K.C.? I o co chodzi z tym symbolicznym przekazaniem czapki? Z wyjaśnieniem spieszy pomysłodawca scenariusza do „Bad Name”, czyli sam Preemo: “I initially wanted 'Bad Name’ to be the first single that officially brought Gang Starr back. Since the inception of video music channels, I have always paid very close attention to the direction and production elements. I love coming up with concepts, and I already had a vision for ‘Bad Name’. I wanted a fun video with Spice Adams and for Guru’s son to play his father in the video—and then never do that again. When I played football, my coach used to say, ‘put your war bonnet on’. I have always carried that with me, and that’s how I’ve looked at it when it came to Gang Starr. Giving that [Gang Starr] hat to Keith was a very special moment because it reminded me of what his father and I built together”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: