Ghostface Killah promuje nowy album 13-minutowym klipem

Opublikowano: 10/09/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszyscy bacznie śledzący single i klipy Ghostface’a zwiastujące album „Ghostface Killahs” zauważyli z pewnością, że teledyski w reżyserii Rocka Davisa zgrabnie składają się w całość. Teraz otrzymaliśmy kontynuację historii z „Conditioning” i „Party Over Here” w postaci video do numeru „Pistol Smoke”.

Co ciekawe, oprócz zamieszczonego jedynie w parszywej jakości klipu „Pistol Smoke”, na YouTube pojawiło się także trwające ponad trzynaście minut video, w którym wszystkie wyżej wymienione single i klipy połączone zostały w jeden spójny teledysk.

Jak wspomnieliśmy na starcie, powyższe single promują najnowszy album Ghostface Killah, który na rynku pierwotnie ukazać się miał 30-go sierpnia, by ostatecznie światło dzienne ujrzeć w zeszłym tygodniu, dokładnie to 6-go września. „Ghostface Killahs” jest trzynastym solowym krążkiem Tony’ego Starksa. Na płycie gościnie pojawiają się Method Man, Inspektah Deck, Masta Killa i Capadonna – jeśli chodzi o innych członków Wu-Tang Clanu, a także Sun God, Shawn Wigs, EamonSolomon Childs, którego słyszymy w numerze „Pistol Smoke” właśnie. Pełną tracklistę nowego albumu Ghostface’a znajdziecie poniżej. Na stronie ghostfacemusic.com „Ghostface Killahs” nabyć możecie zarówno w formie cyfrowej, jak i na CD i winylu. Do serwisów streamingowych płyta ma trafić 13-go września.

Ghostface-Ghostface-Killahs-cover

Ghostface – Ghostface Killahs

1. Killah Intro
2. Me, Denny & Darryl f. Method Man & Cappadonna
3. Burner To Burner f. Inspectah Deck & Cappadonna
4. Flex f. Harley
5. News Report (Skit)
6. Conditioning
7. Fly Everything f. Sun God & Shawn Wigs
8. Party Over Here
9. Pistol Smoke f. Solomon Childs
10. Revolution (Skit)
11. New World f. Eamon
12. Waffles & Ice Cream f. Cappadonna
13. The Chase f. Sun God
14. Soursop f. Masta Killa, Harley & Solomon Childs

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: