GrubSon z tym wynikiem jest „Na szczycie” polskiego YouTube’a

Opublikowano: 08/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

7 lipca 2019 na naszym rodzimym YouTube wydarzyło się coś wyjątkowego. Tego dnia, po raz pierwszy historii, polski rapowy teledysk przekroczył magiczną barierę 100 milionów wyświetleń! A osiągnął to GrubSon z klipem do singlowego numeru „Na szczycie”.

Niespełna 10 lat po publikacji wideo do utworu „Na szczycie” licznik odtworzeń pod filmem w serwisie YouTube dobił do wyjątkowej granicy 100 mln. GrubSon jako pierwszy polski raper odnotował tę liczbę pod teledyskiem. Można tym samym powiedzieć, że jego numer jest aktualnie najpopularniejszym singlem w historii polskiego hip-hopu. I w sumie to nie dziwi to aż tak bardzo jeśli przypomnieć sobie czasy gdy numer rybnickiego MC słychać było dosłownie wszędzie. Wideo promuje „O.R.S.”, czyli pokryty złotem debiutancki album GrubSona. A my z tego miejsca Tomkowi serdecznie tego osiągnięcia gratulujemy!

Przy okazji warto wspomnieć, że rekordowy wynik „Na szczycie” to kolejny w ostatnim czasie wyjątkowy sukces wytwórni kierowanej przez Rahima. Podczas niedawnej gali rozdania nagród w ramach Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM aż 2 teledyski wyprodukowane przez MaxFloRec zostały wyróżnione statuetkami. Wśród laureatów YACH-ów znalazł się teledysk do „404” Pokahontaz i Kalibra 44 w reżyserii Aleksandra „Koprucha” Kozłowskiego nagrodzony w kategorii animacja. Obok niego za najlepszą kreację aktorską w teledysku do „Nie mieli farta” Skorupa & JazBrothers z gościnnym udziałem Masi wyreżyserowanego przez Krzysztofa Kruka, nagrodę otrzymali Dominika Majewska i Mariusz Galilejczyk. Tegoroczna edycja Yach Film Festiwalu odbyła się drugiej połowie czerwca w Łodzi.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: