Hip Hop Kemp 2019 – wiemy kto wystąpi w jaki dzień!

Opublikowano: 30/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Do otwarcia bram Festiwalu z Atmosferą pozostały już tylko dwa tygodnie! My w blenderze powoli rozpoczynamy już przygotowania do wypadu do Hradec Kralove, a dla Was mamy informację jacy artyści, z tych najważniejszych, wystąpią w poszczególne dni trwającego od 15 do 17 sierpnia Hip Hop Kempu.

Rozpiska ta, na 14 dni przed rozpoczęciem się 18. edycji Hip Hop Kempu pomocna może być zwłaszcza osobom planującym udać się tylko na jeden dzień Festiwalu z Atmosferą, na który to właśnie ruszyła sprzedaż biletów jednodniowych. No to zaczynamy.

Każdy Kempowicz wie, że w praktyce Kemp nie rozpoczyna się w czwartek, ale już w środę. Od warm-upu! Każdy zagorzały Kempowicz natomiast już właśnie w ten odhacza swoją obecność na terenie starego lotniska wojskowego w Hradec Kralove. Koncerty na scenie głównej rozpoczynają się jednak dzień później i od tego dnia zaczyna się koncertowa rozpiska koncertów w jakich dane będzie nam uczestniczyć na tegorocznym Hip Hop Kempie!

15 sierpnia, czwartek:

Na szczęście organizatorzy Kempa na najlepsze koncerty nie każą czekać nam do sobotniego finału Festiwalu. Już w czwartek bowiem na scenę wjedzie Freddie Gibbs! Tego dnia publiczność do granic rozbujają również Francuzi z Hocus Pocus, Apollo Brown & Rapper Big Pooh zapewnią nam sporą dawkę klasycznie brzmiącego rapu, a Mix Master Mike pokaże jak zagrać wzory set. Musicie tam być. I na wielu innych koncertach jakie zaplanowano na ten dzień.

Hip-Hop-Kemp-2019-czwartek

16 sierpnia – piątek:

Tego dnia spod sceny raczej na dłużej się nie ruszymy.  Bez wątpienia headlinerem drugiego dnia Hip Hop Kempu 2019 jest Tech N9ne! Jednakże na ten dzień zaplanowana została taka ilość koncertów z serii “must see”, że wymienić musimy większość: nasz ulubieniec Brother Ali, newcomer Masego, Black Milk, Smif N Wessun i Pawbeats ze swoim Livebandem. Macie jeszcze wątpliwości, że kempowego piątku raczej nie warto spędzać na zaleganiu na polu namiotowym.

Hip-Hop-Kemp-2019-piątek

17 sierpnia – sobota:

Dla nas ostatni dzień 18. edycji Hip Hop Kempu jest nieznacznie słabszy od piątku, co nie znaczy, że będzie czas na nudę! To zjawisko na Festiwalu z Atmosferą nie występuje! Zamiast niego jest moc atrakcji jakie oferuje teren Kempu, a przede wszystkim koncerty na scenie głównej HHK. Dla nas tego dnia, bez wątpienia, najważniejszy będzie występ Pharaohe Moncha. A jeśli dodamy do tego pełne energii i ognia show naszych ziomów z Dope D.O.D., laidbackowców z Audio Push, koncerty Earthgangu i Słonia oraz, że wspólnie dla kempowej publiki zagrają Tede i Abel to zakończenie tegorocznego Hip Hop Kempu mamy wprost idealne.

Hip-Hop-Kemp-2019-sobota

Nie są to oczywiście wszyscy artyści jacy zagrają dla Was w Hradec Kralove podczas tegorocznego Hip Hop Kempu. Koncertów czeka Was łącznie blisko sto, a te wyżej wymienione są jedynie występami zaplanowanymi na głównej scenie Hip Hop Kempu! Kto jeszcze zagra na 18. edycji Kempu dowiedzieć możecie się z naszych poprzednich wpisów w tym temacie. Wypatrujcie także kolejnych informacji i publikacji na temat Hip Hop Kemp 2019, które już niebawem u nas.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: