Hip-Hop Kemp 2020 nie odbędzie się

Opublikowano: 07/05/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W zasadzie każdy kempowicz czuł to w kościach. Sporo festiwali, w tym Hip Hop Kemp, czekało lub czeka nadal z ogłoszeniem definitywnej decyzji o odwołaniu tegorocznej edycji. Nadszedł jednak moment, w którym czasu do wydarzenia jest już naprawdę niewiele, a brak finalnej decyzji o tym, że w sierpniu nie pojedziemy do Hradec, zapewne naraziłby organizatorów na dodatkowe, niepotrzebne koszty. Nie oznacza to jednak, że Kemp nie odbędzie się już nigdy. Organizatorzy wyznaczyli już datę przyszłorocznej edycji imprezy.

Na oficjalnym fan page’u Hip Hop Kempu czytamy:
„Słońce w tym roku nie wyjdzie

Mogliśmy znów urozmaicić się w znanym temacie. Kiedy piszesz konferencję prasową po, to rutyna. To samo, w bladym niebieskim. Dorzucasz ” Rok się spotkał „, ” kolejny rok „, pieprz ” tradycja „, przyprawa ” festiwal z atmosferą ” i jak słońce jest nad Tobą, próbując ponownie przekroczyć własny cień.

W tym roku jest inaczej. Możemy porozmawiać o losie. Karty jajecznica. Plaga. Rany. Rzeczywistość pozostaje. Stanie się dokładnie to, czego nikt nie mógł sobie wyobrazić. Nic się nie stanie. Hip Hop Kemp 2020 nie będzie.

Została dziura. Puste. Cicho. Nigdy wcześniej nie czuliśmy się tak źle. Może trochę podobnie, kiedy ostatnio wrzuciliśmy wiadomość na terenie, że Non Phixion nie przyjdzie.

No cóż lekcja z tej bajki o wielkim festiwalu rapu w małym kraju? Z nadzieją, że słońce znów wyjdzie z naszego logo przyszłego lata. Obóz się nie skończył, to tylko przymusowy urlop. Zbieram siły, energii i inspiracji, aby wrócić coraz silniejsi.

Sagi ciąg dalszy.

W związku z tym zapiszcie w zeszycie 19.- 21.8. 2021, data następnego obozu. Bilety zakupione na tegoroczny obóz obowiązują również na przyszły rok. Będzie nam miło, jeśli zatrzymacie bilety i przyjdziecie w przyszłym roku. #HKFOREVER

Sieć przedsprzedaży poinformuję o możliwości zwrotu biletów.”


Jako stali uczestnicy Hip Hop Kempu z bólem serca, ale i pełnym zrozumieniem przyjmujemy ostateczną decyzję organizatorów, ale absolutnie też trzymamy ich za słowo, że w przyszłym roku już wspólnie zjemy langosza na czeskiej ziemi!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: