#Hot16Challenge2 – VNM, Intruz, Śliwa, Avi

Opublikowano: 07/05/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

DeNekstBest zapowiedział, że dogra swoją zwrotkę do Hot16Challenge 2 i jak powiedział, tak zrobił. Przy okazji, rzucił też jedne z najgorętszych naszym zdaniem wersów w tej edycji. Nie od dziś VNM nosi miano jednego z najlepszych techników naszej sceny, a sam Sokół nazwał go wręcz ‘cyrkowcem’, biorąc pod uwagę ekwilibrystykę z jaką V porusza się na bitach.

Absolutnie godne pochwały jest nawinięcie swojej szesnastki na raz w realnym czasie nagrywania wideo. Niewielu raperów idzie tą drogą, a byłby to ciekawy sprawdzian umiejętności. Na raz swoją zwrotkę nawinął Avi i tak jak wartości merytorycznej jego wersom odmówić nie można, tak nie da się nie usłyszeć, że raper wypada z bitu.

Na kanale Step Records pojawiła się także zwrotka od Intruza. Intruz niedawno dołączył do Step Records i bardzo szybko zdobywa coraz większe rzesze słuchaczy. To jeden z tych ulicznych raperów, którzy poza ciężką tematykom i dobitną prawdą w tekstach, posiadają też dobrą technikę.

Kolejny reprezentant Step Records, Śliwa, popłynął na klasycznym bicie poznańskiego producenta Hirasa. Przy okazji, nominował do zabawy, m.in. Gandi Gandę, Hansa 52 oraz Ry23, więc już za chwilę kolejny wysyp szesnastek z Poznania.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: