Hip Hop Kemp: mocne rozpoczęcie!

Opublikowano: 16/03/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W tym roku organizatorzy Hip Hop Kempu postanowili nieco zaskoczyć sympatyków festiwalu z atmosferą  ujawniając pierwszą gwiazdę niespodziewanie
w środę, a nie tradycyjnie w piątek, jak to miało miejsce co roku.

Cieszy nas to tym bardziej, że przygotowana niespodzianka jest dość grubego formatu.
I nie chodzi nam tutaj o wagę najbardziej rozpoznawalnego członka filadelfijskiego zespołu. A zespół ten to…Jedi Mind Tricks!!! 

Charakterystyczny i ostry jak piła łańcuchowa flow Vinniego Paza i monumentalne,
z miejsca rozpoznawalne produkcje  Stoupe’a the Enemy of Mankind stały się wizytówką JMT. Przez dwadzieścia lat istnienia i za sprawą ośmiu wspólnie nagranych albumów zespół stał się jednym z bardziej popularnych przedstawicieli bezkompromiso-wego i hardkorowego rapu, nagrywając m.in. z takimi postaciami sceny jak GZA, Kool G Rap czy Sean Price. Ostatni album  – „The Thief and the Fallen” Jedi Mind Tricks wydali w 2015 roku, natomiast na ten rok zapowiadane jest najnowsze wydawnictwo”The Bridge and the Abyss”. Poniżej przypominamy wam jeden z kawałków tych weteranów undergroundu:

Hip Hop Kemp odbędzie w dniach 17-19 sierpnia w czeskim Hradec Kralove i jest to jeden z największych festiwali kultury hiphopowej w naszej części Europy!

źródło: Facebook
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: