Hip Hop Kemp powraca

Opublikowano: 01/07/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wielki smutek nastał wśród hip-hopowej społeczności, kiedy okazało się, że Hip-Hop Kemp zawiesza działalność. Pojawił się jednak promyk nadziei dla kempowiczów, bo data kolejnej edycji festiwalu z atmosferą została oficjalnie ogłoszona.

Pandemiczna rzeczywistość odebrała nam wiele, jeśli chodzi o życie kulturalne. Dla nas wyjątkowo przykrą sprawą był brak kolejnych edycji Hip-Hop Kempu. Przypomnijmy, że 'festiwal z atmosferą’ odbywał się w czeskim Hradec Kralove co sierpień od 2002 roku, a jego ostatnia edycja odbyła się w roku 2019. Był to jeden z największych festiwali hip-hopowych w Europie, na którym koncerty grali zarówno europejscy, jak i amerykańscy raperzy.

Wczorajszego popołudnia nadzieja wlana została w serca hip-hopowej społeczności. Na profilach social media Hip-Hop Kemp pojawiła się grafika z datą kolejnej edycji festiwalu. Niestety nie będzie to jeszcze sierpień tego, ale już teraz możecie rezerwować czas w terminie 18-20 sierpnia 2022. Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę, że wiele może się do tego czasu zmienić, ale głęboko wierzymy w to, że już za rok spotkamy się wszyscy w Hradec.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: