Hip Hop Kemp – znamy kolejnych artystów!

Opublikowano: 17/03/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Po środowym, niespodziewanym ujawnieniu Jedi Mind Tricks jako pierwszego zespołu, który wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp, przyszła kolej na klasyczne już, piątkowe odsłony kolejnych pozycji w line-up’ie. Tym razem są to pochodzący z Detroit producent Apollo Brown oraz reprezentant Brooklyn’u raper Skyzoo. 
W zeszłym roku duet nagrał razem bardzo dobrze przyjęty album „The Easy Truth”, a obu panów nie trzeba raczej przedstawiać żadnemu z fanów klasycznego rapu!
Pierwszy z nich ma na koncie współpracę z wieloma weteranami sceny, m.in. płytę nagraną wraz z  O.C. czy Ras Kass’em (z którym to miał okazję zaprezentować się kempowej publiczności grając wspólnie koncert, a następnie już solo łamiąc karki swoimi bitami wszystkim zebranych w jednym z hangarów) oraz kilka bardzo dobrze przyjętych albumów producenckich. Skyzoo natomiast uznawany jest za jednego z lepszych raperów debiutujących po roku 2000! Potwierdzeniem tych słów może być współpraca z tak uznanymi postaciami jak Just Blaze, Jill Scott, Jadakiss, Black Thought oraz kilka albumów wydanych w legendarnej wytwórni Duck Down. Powyższa rekomendacja świadczyć może tylko o jednym, na kempowej scenie będzie ogień! A poniżej sprawdzić możecie klipy duetu jakie wyszły przy okazji wspólnego albumu „The Easy Truth”.

 

 

źródło: Facebook
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: