Historia Molesty Ewenement opowiedziana w dokumencie

Opublikowano: 11/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pisaliśmy już, że tak będzie. Pierwsze informacje o tym, że powstaje dokument opowiadający historię zespołu Molesta Ewenement mogliście u nas znaleźć jeszcze wiosną tego roku. O realizowanej produkcji wypowiedział się wtedy Vienio, który wczoraj wystosował pewną prośbę związaną właśnie z filmową produkcją o legendarnym warszawskim składzie.

Prośba, którą wczoraj Vienio zamieścił w swoich mediach społecznościowych skierowana jest przede wszystkim do fanów Molesty, którzy mogą posiadać archiwalne materiały video ukazujące życie zespołu: „z konceru, stritu, deskorolki”.

Czy powyższe ogłoszenie dotyczy serialu produkcji HBO, o którym w kwietniu opowiadał jeden ze współzałożycieli jednego z najważniejszych polskich rapowych zespołów? „…Powstaje teraz dokument o Moleście produkowany przez HBO. Tak, że już mogę wam powiedzieć, że będzie wielki dokument. Prawdopodobnie będziecie się mogli dowiedzieć z każdej perspektywy jak to było. Co mówił Włodek na ten temat, co mówił Pelson i Wilku. Co mówili przyjaciele nasi z każdych stron. Czekajcie na to, to się dowiecie. Mamy nie robić dokumentu, żeby legenda została w waszych głowach? Bzdura, kurwa. Po to są dokumenty żeby to właśnie rozpracowywały, upamiętniały i pokazywały jak to było. Tak to było.” Tego jeszcze nie wiemy, całą wypowiedź Vienia znajdziecie natomiast w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: