#Hot16Challenge2 – kolejne odpowiedzi

Opublikowano: 04/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pomijając nadrzędną wartość jaką niesie ze sobą druga odsłona akcji #Hot16Challenge, czyli zbieranie środków finansowych dla Służby Zdrowia, to przyznać trzeba, że tegoroczna zabawa w gorące szesnastki momentami skręca w niewłaściwym kierunku.

Chodzi nam oczywiście o nominacje osób, które z hiphopem, a tym bardziej z nagrywaniem zwrotek, nic wspólnego nie mają. Zatem, aby nie ranić uszu, najlepiej poczynania w ramach #Hot16Challenge2 wszystkich jutuberów, streamerów i celebrytów najkorzystniej, z marszu pominąć. Chociaż… taki Norbi najgorzej nie wypadł.

Tak czy inaczej, udział m.in. autora “Kobiety są gorące (aha aha)” i typowanie do dalszej zabawy np. Tomasza Karolaka i Kuby Wojewódzkiego sprawia, że do #Hot16Challenge2 podchodzić zaczynamy z dystansem. Na szczęście, raperzy w całej zabawie też biorą udział i tutaj jest już znacznie lepiej. Kolejne gorące szesnastki nagrali i opublikowali już spóźnieni nieco Białas i Beodes, a także m.in. Rosalie., KęKę, Miły ATZ, Spinache, Vito Bambino oraz Szpaku.

Czekamy natomiast, co pokażą np. Pezet, Paluch, Sokół, Tede, Borixon, Mielzky, Słoń, Hades, Otsochodzi, Undadasea i dużo, dużo innych raperów. Wiemy również, że #Hot16Challenge2 nie podejmie Ero JWP, a szef BORu swoją opublikuje już niedługo. Tak to wygląda.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: