DGE zdradza co dalej z Killaz Group

Opublikowano: 04/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

donGURALesko i Kaczor tworzyli duet ciekawy, oparty na kontrastach, a co się z tym wiąże, interesujący. Szkoda więc, że Killaz Group tylko dwukrotnie pokazali, co razem potrafią w formie długogrającej. Pierwszy raz, zadając „Nokaut” na początku lat dwutysięcznych i drugi raz, gdy przeprowadzali zmasowany atak na rodzimą scenę pod kryptonimem „Operacja Kocia Karma” ponad dekadę temu.

Dziesięć lat, które dzielą nas od ostatniego jak dotąd albumu Kaczora i Gurala skutecznie rozbudziły chęci by ponownie usłyszeć wspólny album poznańskich kuzynów. Czy jednak są jakiekolwiek szanse na nowy album Killaz Group? Temat ten wyjaśnia sam donGURALesko, który przygotowując się do premiery solowego krążka „DZIADZIOR” znalazł chwilę na udzielenie kilku odpowiedzi na zadane przez fanów pytania. „Kiedy nowe Killaz Group? Killaz Group w takiej formule jaką znamy pewnie nigdy, ale być może płyta Gural i Kaczor byłaby fajnym pomysłem…” – słyszymy w poniższym video. Co dokładnie DGE ma na myśli, mówiąc o dotychczasowej formule, tego nie wiemy.

Dalej jednak Gural rozważa, czego brakuje mu obecnie na naszej scenie, czego jest za dużo, i dlaczego powrót Kaczora byłby tego stanu rzeczy rozwiązaniem. Założyciel Szpadyzor Records kwestię Killaz Group zamyka stwierdzeniem „Nigdy nie jest za późno na Gurala i Kaczora… kto wie czy się nie pojawi tego typu projekt niebawem”. Czekamy zatem na kolejne informacje na temat powrotu na scenę duetu Gural & Kaczor.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: