#Hot16Challenge2: Paluch, Taconafide, Ero JWP i inni

Opublikowano: 05/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Akcja #Hot16Challenge2 zaczyna dominować w polskim internecie. Gorące szesnastki naszych rodzimych raperów (i nie tylko) zajęły wszystkie miejsca od 1 do 10 na Karcie Czasu YouTube’a, a dalej jest tego jeszcze więcej.

Na miejscu pierwszym, póki co, rozsiadł się Szpaku, którego gorąca szesnastka wzbudziła takie zainteresowanie i podzielone zdania, że sam zainteresowany na swoim instagramie postanowił odpowiedzieć krytykom. Drugie miejsce należy do Bedoesa. Na trzecim natomiast znalazł się Paluch, który swoją zwrotkę wrzucił zaledwie kilkanaście godzin temu.

Tak jak i duet Taconafide, który dobrze się bawiąc zawędrował do miejsca piątego, a pewnie niedługo będzie jeszcze wyżej. Zwrotki w ramach #Hot16Challenge2 w ostatnim czasie wrzucili także m.in. Mada z ekipy WCK, Proceente, Skorup, Jan-rapowanie, Otsochodzi, Hades, Krzy Krzysztof i Gedz.

Najbardziej jednak cieszy odpowiedź… Ero JWP, którego wcześniejszy post informujący o nie wzięciu udziału w #Hot16Challenge2 okazał się żartem. Całkiem poważny natomiast jest cel tegorocznej akcji, jakim jest zbieranie hajsu dla Służby Zdrowia.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: