„How High 2” bez Redmana i Method Mana?!

Opublikowano: 09/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Kto nie odpalił nigdy smakowitego blunta oglądając How High”, niechaj pierwszy rzuci kamień. Któż nie cytował klasycznych tekstów z ziomkami typu: „Midgets… dwarves… motherfucking unicorns… they don’t want to see the black man make it” albo jeszcze bardziej klasycznego „Got Blunt? Got Weed?”

Pytanie, czy podobnie będzie po obejrzeniu drugiej odsłony filmu dla oddanych fanów Zakonu Marii. Jak donosi serwis TMZ.com w kontynuacji kultowej komedii z 2001 roku nie pojawiają się postacie Silasa i Jamala, a co za tym idzie w filmie najprawdopodobniej nie zagrają w nim Method Man oraz Redman! Zamiast autorów albumów „Blackout” w  How High 2″ wystąpią natomiasi…. DC Young Fly oraz Lil Yachty. Nie wiemy jak Wy, ale my czujemy się teraz mniej więcej tak jak ten typ, któremu 'I Need Money’ zawinął rower….

Wkurzony wydaje się być również sam Reggie Noble, który wielokrotnie zdążył oznajmić, że scenariusz do kontynuacji filmu ma gotowy już od dłuższego czasu, a ten teraz został zablokowany z powodu przystąpienia do prac nad follow-upem przez MTV. Redman przyznaje jednak, że nadzieja nakręcania kolejnego stonerskiego klasyka nadal go nie opuszcza i być może zostanie on zrealizowany przy współpracy z Universalem, bądź też własnym sumptem.

Według TMZ, nie przekreślone jest również ostatecznie, że Meth & Red w drugiej części, za której scenariusz odpowiadają twórcy Family Guy’a nie pojawiają się na pewno… Jednakże zdjęcia ruszyły w Atlancie już jakiś czas temu, a ta dwójka na planie się nie pojawiła…

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: