„Hrabia” wjechał, czyli mamy nowy singiel Jetlagz

Opublikowano: 18/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zgodnie z tym co obiecali nam Kosi i Łajzol, w dniu dzisiejszym w sieci pojawił się urozmaicony teledyskiem numer pt. „Hrabia”. Singlem tym duet Jetlagz przygotowuje nas do premiery swojego drugiego krążka, którego tracklistę, okładkę i datę pojawienia się na sklepowych półkach poznaliśmy również dzisiaj.

Swój drugi album Jetlagzi zatytułowali „Szum”, a do słuchaczy wydawnictwo to trafić ma 29-go listopada! Składać będzie się na nie 15 nagrań w wersji podstawowej oraz dodatkowe dwa bonusy w wersji limitowanej krążka. Do wspólnych nagrywek Kosi i Łajzol zaprosili Ero, PRO8L3M, Gverille i Wuzeta, beaty pod nie dostarczyli natomiast m.in.  Err Bits, The Returners, Richu M czy 1988.  A jak „Szum” prezentować będzie się stylistycznie? „…wykonawcy konsekwentnie kreują swój unikalny styl, łącząc elementy rapowej klasyki, znanej z macierzystego kolektywu JWP oraz nowoczesnych brzmień i innowacyjnych zabiegów artystycznych. Tematyka utworów jest dość przekrojowa – od imprezowych, mocnych ‘bengerów’, po nostalgiczne ‘storytellingi’, natomiast wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest pojęcie szumu, jako zjawiska które nas otacza i przejawia się na różnych płaszczyznach i wymiarach (szum miasta, szum medialny, szum informacyjny, szum w głowie, etc.)” – wyjaśnia nam oficjalne info prasowe. Drugi album Jetlagz zamówić możecie w tym miejscu, a wspomnianą tracklistę i okładkę znajdziecie poniżej.

Jako przedsmak tego, co czeka nas na miesiąc przed końcem 2k19 polecamy sprawdzić drugi singiel zwiastujący „Szum” autorstwa Kosiego i Łajzola. Numer, za produkcję którego odpowiadają Szwed SWD i Bass Jan Other wraz z klipem autorstwa thenowik właśnie wjechał na YouTube.

Jetlagz-Szum-okładka-albumu

Jetlagz – Szum

1. Wejście
2. Boeing
3. Czarymary feat. Ero
4. 32 smartfony
5. 1 + 2
6. Hrabia
7. Flatline
8. Supermarket
9. Radio Jetlagz
10. Mieć i nie mieć feat. PRO8L3M
11. Lepkie
12. Żyć i umrzeć w WWA
13. Zwyczajne dzieje feat. Gverilla
14. Szum
15. Wyjście

bonus tracks / wersja limitowana
16. Sitcom feat. Wuzet
17. Żyć i umrzeć w WWA Siwers remix

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: