HVNCWOTY i Dizkret odpalają „Flanki”

Opublikowano: 17/08/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czymże byłoby lato bez słonecznego singla, za którego brzmienie odpowiada Soulpete? I takie też są „Flanki”, czyli drugi utwór od duetu HVNCWOTY, który Pan Prezes tworzy wraz z Barto Kattem, a w którym gościnnie pojawia się nikt inny jak Dizkret!

„Flanki” to drugi singiel duetu HVNCWOTY, czyli tradycyjnej formacji mc/producent, w której skład wchodzi Barto Katt & Soulpete. W utworze tym, przesiąkniętym słonecznym klimatem beztroski, usłyszycie gościnnie nie byle kogo, bo członka znanej z 'poruszania się po mieście’ ekipy Stare Miasto, a przede wszystkim cenionego za swój luz na mikrofonie, Dizkreta. Wakacyjny nastrój bijący z numeru „Flanki” dodatkowo potęguje sam równie słoneczny teledysk, pod którym, podobnie jak przy pierwszym singlu HVNCWOTÓW, podpisał się POLAR’22.

Barto Katt & Soulpete wydanie wspólnego albumu zaplanowali na wrzesień. Materiał ten, 'na winylu, kompakcie i na taśmie’ zamawiać możecie natomiast już na stronie SoRaw Records. Z kolei więcej informacji, o tym, co dla słuchaczy przygotowały te HVNCWOTY, znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: