„I znów” Dwa Sławy, Mielzky i Pers mają dobry numer

Opublikowano: 25/04/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Trzy tygodnie po pierwszym singlu zwiastującym „I JEST TO MOŻLIWE mixtape” do naszych uszu i oczu trafia druga zapowiedź tego nietuzinkowego materiału. Tym razem Dwa Sławy, Mielzky i Pers wzięli na warsztat fundamentalny temat przemijania, rutyny i powtarzalności. A o zaklętej pętli życia opowiadają oczywiście na produkcji podpisanej przez Returnersów.

Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers i The Returners blisko trzymają się już od dobrych kilku lat. Wspólna płyta tych twórców jawi się zatem jako naturalne ukoronowanie muzycznej przyjaźni. Tym bardziej, że nie tak dawny udział Rado Radosnego, Astka, Mielona, Persa i Returnersów w club2020 mógł zaostrzyć apetyty na więcej interpersonalnych roszad wśród załogantów labelu 2020. Już wkrótce zaprezentowanych w postaci „I JEST TO MOŻLIWE mixtape”.

„I znów” to natomiast, po „Spalacz bud”, druga singlowa zapowiedź projektu, za którym wspólnie stoją Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers i The Returners. I jednocześnie uniwersalna refleksja nad cyklem życia i jego powtarzalnością. Pozwalająca zarazem już teraz wysnuć wniosek, że „I JEST TO MOŻLIWE mixtape” stanowić będzie jedno z ciekawszych wydawnictw tegorocznej wiosny. Teledysk do utworu „I znów” zrealizował, rzecz jasna, Szerszeń. Więcej o samym albumie Sławów, Mielzky’ego, Persa i Returnersów możecie dowiedzieć się z tego miejsca. Premierę „I JEST TO MOŻLIWE mixtape” zaplanowano na 19 maja. A preorder płyty mającej nigdy nie znaleźć się w regularnej sprzedaży, jeszcze dostępny jest na stronie www.ijtm.ltd.

(Fot. główna – autor: Szerszeń / mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: