Ill Bill wkrótce wyda nowy solowy album

Opublikowano: 20/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ill Bill na nowojorskiej scenie obecny jest już ponad ćwierć wieku. Od czasu założenia wraz z MC Serchem, Goretexem, Sabac Redem i DJ’em Eclipse składu Non Phixion wychowany w Glenwood Houses na Brooklynie raper i producent wypuścił pokaźną liczbę albumów, epek i mixtape’ów nagranych w towarzystwie innych hardcore’owych mc’s, beatmakerów i dj’ów. W tym miesiącu natomiast ukaże się piąty w dyskografii Williama Braunsteina w pełni solowy, studyjny album.

Wydawnictwo zatytułowane „La Bella Medusa” stanowi następcę krążka „Septagram” z 2016 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich solówek, Ill Bill postawił na urozmaicenie poprzez dobór beatów od kilku producentów. Listy beatmakerów „La Bella Medusa” jeszcze w pełni nie ujawniono, jednak już teraz wiemy, że na pewno znajdą się na niej DJ Skizz, Furio oraz Stu Bangas. Dokładnie za to wiemy kogo sympatyczny Billy zaprosił na wspólne nagrywki. I tak, gościnne zwrotki na piątą solowy album współtwórcy La Coka Nostry położyli m.in. Tech N9ne, Kool G Rap, Vinnie Paz, Tony Yayo, Crimeapple, Goretex, Sabac Red oraz Conway The Machine i Pharoahe Monch. Ładnie?

Z dwójką wymienioną na końcu Bill nagrał numer „Be Afraid!”, który w singlowej formie ukazał się przed kilkoma dniami. Album „La Bella Medusa” natomiast w całości po raz pierwszy przesłuchamy 30-go października. Tracklistę i okładkę zbliżającego się solowego albumu Ill Billa już teraz sprawdzicie poniżej.

A jak już Ill Billa do tablicy przywołaliśmy to warto wspomnieć, że przed tygodniem ukazał się nowy teledysk promujący wydany w wakacje album „Guerilla Twins”, który szef Uncle Howie Records nagrał wraz z Nemsem.

Ill-Bill-La-Bella-Medusa

Ill Bill – La Bella Medusa

1. What’s My Drug? (Ft. D.V. Alias Khryst)
2. Be Afraid! (Ft. Conway the Machine & Pharoahe Monch)
3. Illest Killers (Ft. Tech N9ne)
4. Meдy3a (Ft. Rite Hook)
5. Justice to the People
6. Dinner Plate (Ft. Goretex, Jay Royale & Recognize Ali)
7. Chrissy Snow (Ft. Kool G Rap)
8. Call the Coroner (Ft. Little Vic & Slaine)
9. Only Built 4 Gucci Drip (Ft. Crimeapple & Goretex)
10. Bora Bora Aura (Ft. Nems, Tony Yayo & Vinnie Paz)
11. Watch The City Burn (Ft. Goretex & Sabac)
12. Superb Clientele

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: