Isaiah Rashad i ScHoolboy Q wjechali z singlem „Runnin'”

Opublikowano: 29/07/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dwóch reprezentantów  Top Dawg Entertainment połączyło siły we wspólnym singlu. „Runnin'”, które razem nagrali Isaiah Rashad i ScHoolboy Q zwiastuje jutrzejszą premierę albumu pierwszego z wymienionych raperów.

Isaiah Rashad już jutro, czyli 30 lipca, wyda swój drugi solowy, studyjny i długogrający album. Wydawnictwo zatytułowano „The House Is Burning” stanowić będzie następcę entuzjastycznie przyjętej płyty „The Sun’s Tirade” z 2016 roku. W dniu dzisiejszym natomiast wytwórnia TDE zaprezentowała singiel „Runnin'”, który, co ciekawe, choć promuje jutrzejszą premierę, to nie znajdzie się jednak na nowym albumie Rashada. Najważniejsze jednak, że Isaiah swoim numerem z udziałem ScHoolboy’a Q zechciał jednak podzielić się z fanami!

Producentem powyższego numeru jest Kenny Beats, którego jeden beat również znajdzie się na mającym ukazać się jutro LP. Pozostałymi beatmakerami odpowiedzialnymi za brzmienie „The House Is Burning” są natomiast, między innymi, Devin Malik, Keanu Beats, Kal Banx oraz Hollywood Cole. Równie ciekawie prezentuje się lista zaproszonych gości. Isaiah Rashad z myślą o swoim nowym albumie stworzył bowiem utwory z takimi twórcami jak: SZA, Lil Uzi Vert, 6LACK, Jay Rock, Smino, Duke Deuce i Jay Worthy. Przeczuwać możemy, że brzmi to wszystko, co najmniej wybornie. Przekonamy się natomiast już w dniu jutrzejszym, kiedy to „The House Is Burning” zaliczy swoją premierę.

Isaiah Rashad - The House Is Burning.

Isaiah Rashad – The House Is Burning

1. “Darksied”
2. “From the Garden” feat. Lil Uzi Vert
3. “RIP Young”
4. “Lay Wit Ya” feat. Duke Deuce
5. “Claymore” feat. Smino
6. “Headshots (4r Da Locals)”
7. “All Herb” feat. Amindi
8. “Hey Mista”
9. “True Story” feat. Jay Rock and Jay Worthy
10. “Wat U Sed” feat. Doechii and Kal Banx
11. “Don’t Shoot”
12. “Chad” feat. YGTUT
13. “9-3 Freestyle”
14. “Score” feat. SZA and 6LACK
15. “Thib”
16. “HB2U”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: