Jan-rapowanie o roli jaką spełniają „anioły”

Opublikowano: 10/03/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeci singiel z albumu Jana-rapowanie, „Bufor”, przynosi nam jeden z najbardziej osobistych numerów na płycie. W utworze, „anioły”, raper zwraca się do swojego brata, a dodatkową ciekawostką jest klip z udziałem Ally’ego Saidi, bohatera reportażu Filipa Skrońca, pt. „Nie róbcie mu krzywdy”.

Wczoraj na kanale SBM Label pojawił się numer, „anioły”. Jest to trzeci singiel z nadchodzącego albumu Janka-rapowanie, zatytułowanego, „Bufor”. Podobnie jak „Pożyjemy zobaczymy”, klip do wczorajszej premiery został nakręcony w Afryce. Tym razem miejscem akcji jest Tanzania, a głównymi bohaterami są Asisa Abdallah i Ally Saidi. Co ciekawe, historia Ally’ego opisana została wcześniej przez Filipa Skrońca w reportażu, „Nie róbcie mu krzywdy”, w którym autor pochylił się, m.in. nad tematem traktowania albinosów w Tanzanii.

Jeśli chodzi zaś o warstwę tekstową „aniołów”, Janek wpuścił nas do swojego życia z dość dużą dozą zaufania. Słowa w numerze kieruje bowiem do swojego brata, a są to słowa niezwykle osobiste i przepełnione troską. Bit do numeru wyprodukował Kize, a hipnotyzującym refrenem doprawiła go Misia Furtak.

Jan-rapowanie o „aniołach” na swoim profilu pisze tak:

„To zdecydowanie jeden z najważniejszych i najbardziej osobistych utworów na płycie. Napisałem go z myślą o moim bracie, ale starałem się by był to jak najbardziej uniwersalny numer. Chciałbym, żebyście słyszeli w nim głos kogoś, kogo chcielibyście mieć blisko, a z różnych względów nie możecie. Anioły mają dodać otuchy i przyfrunąć, gdy będziecie czuć się samotni.”

Premiera albumu Jana-rapowanie, „Bufor”, już jutro, 11 marca. Preorder w wersji podstawowej wciąż dostępny w SBM Store.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: