Jest lato, jest i Bleiz z premierowym singlem

Opublikowano: 11/07/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czymże byłoby lato bez muzycznej porcji prosto z Grill-Funku. Premierowy singiel zaprezentował zatem Bleiz. W te wakacyjne dni proponujący odpalić nam „Hellesa”, w którego przyrządzeniu udział wzięli również Plazzm i DJ Qmak.

„Helles” to jasny, lekki lager, charakteryzujący się delikatnym i łagodnym posmakiem. Wprost idealnie nadający się, by gasić pragnienie. Najlepiej zatem smakuje latem, odpalony w gorące, wakacyjne wieczory. Wie o tym doskonale Bleiz, mistrz chillout’u i dobrze spędzanego czasu, który od nazwy tej właśnie odmiany piwka zaczerpnął tytuł swojego najnowszego singla. W jego stworzeniu udział wzięli odpowiadający za brzmienie Plazzm i DJ Qmak. Najnowsze video spod szyldu labelu Grill-Funk to natomiast efekt wspólnej roboty Dobrekino Studio & Tropiki.

Bleiz i Plazzm serwując singiel „Helles” ujawniają jednocześnie kolejny utwór pochodzący z realizowanego w duecie projektu. Na Grill-Funku wszystko dochodzi jednak w swoim czasie i na luzie, który uznać można za wizytówkę wrocławskiej ekipy. O szczegółach płyty duetu Bleizm & Plazzm dowiemy się zatem, najpewniej, we właściwej na to porze. Na razie jest czas na „Hellesa”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: