„Jeszcze będzie jak” chce Blejd

Opublikowano: 04/03/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Blejd to poznański raper, który od dawien dawna współtworzy lokalną scenę podziemną. Członek składu Dobra Luta, który tworzy razem z Dyniakiem, tym razem atakuje z solowym materiałem, chociaż nie do końca, bo wszystkie klipy na nowym albumie Blejda są właśnie autorstwa Dyniaka, czyli Hoffa Studio.

„Męskie sprawy” to pierwszy długogrający w pełni autorski album solowy Blejda. Na płycie usłyszymy 10 premierowych numerów, z których do każdego nakręcony został teledyskami. Wśród producentów usłyszymy takich ludzi jak Kuab, B.Melo, ZiK oraz Ceha, natomiast wokalnie projekt wsparli Marta Pankiewicz, Hubert Szczęsny, Kari i Chupa. Cały album zrealizowany został w Moshpit Records.

Na pierwszy ogień poszedł singiel, pt. „Jeszcze Będzie Jak”. W utworze można usłyszeć chórki od utalentowanej Marty Pankiewicz, natomiast za produkcję bitu odpowiedzialny jest niezawodny B.Melo. Tematyka kawałka idealnie przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią szczery rap opowiadający autentyczne historie z życia rapera.

Blejd – Męskie Sprawy
1. Blejd – Intro(wertyk) /prod. Kuab
2. Blejd – Jeszcze Będzie Jak /prod. B.Melo
3. Blejd – Przedewszystkim z Pasji /prod. ZiK
4. Blejd – Męskie Sprawy ft. Marta Pankiewicz /prod. ZiK
5. Blejd – Drive ft. Hubert Szczęsny, Marta Pankiewicz /prod. ZiK
6. Blejd – Nie Należę /prod. B.Melo
7. Blejd – Cały Na Czarno /prod. Kuab
8. Blejd – Szczegóły ft. Kari /prod. ZiK
9. Blejd – Nie Wiemy Nic /prod. ZiK
10. Blejd – Chłopcy z placu broni ft. Chupa /prod.CeHa

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: