Otsochodzi wjeżdża jak „Warsaw Local Boy”

Opublikowano: 04/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Premierę zaliczył właśnie nowy singiel wraz z klipem, którym Otsochodzi zwiastuje swój nadchodzący, kolejny solowy album – wydawnictwo zatytułowane „2011”.

Album na rynku ukaże się 19-go marca, dzisiaj już natomiast dane jest nam sprawdzić kawałek zatytułowany „Warsaw Local Boy”. Punkowo brzmiący numer wyprodukował Sem0r, a zobrazowanie tej energetycznej petardy teledyskiem powierzono yungssebv.

„Warsaw Local Boy”, jak i inne single promujące krążek „2011”, zwiastują nam, że najnowszy album Otso będzie materiałem mocno brzmieniowo zróżnicowanym. Janek przy nagrywaniu nowej solówki kierował się również wcześniej określonym zamysłem, który tłumaczy w następujący sposób: „Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było ”po raz pierwszy”, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to!” Album „2011” w preorderze wyjąć możecie w Asfalt Shopie, tracklistę zapowiedzianego na 19-go marca najnowszego albumu Otsochodziego znajdziecie natomiast poniżej.

Otsochodzi-2011-okładka

Otsochodzi – 2011

1. DOM (prod. Cat.Finch)
2. Mów (prod. 101 Decybeli/ Sem0r)
3. Między nami feat. DJ Phunk’ill (prod. Sem0r)
4. Czego?! (prod. Sem0r)
5. Wszystko co mam feat. OKI, Rosalie. (prod. AWGS)
6. Pada (prod. Sem0r)
7. Ocean Blue feat. Julian Uhu (prod. AWGS)
8. Oopsy Daisy feat. Young Igi (prod. 2latefor)
9. Kevin (prod. Sem0r)
10. 5AM IN Greece (Interlude) (prod. AWGS)
11. Mówią (2020) (prod. DJ Pstyk)
12. Póki co feat. Szopeen (prod. Lohleq/ Otsochodzi)
13. Warsaw Local Boy (prod. Sem0r)
14. $ Class (prod. Fleczer)
15. WW (prod. Sem0r)
16. Hmm (prod. Oil Beatz) (bonus track)
17. Minęła Dwudziesta (prod. BKND) (bonus track)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: