Joey Bada$$ ujawnił, co czeka nas na albumie „2000”

Opublikowano: 21/07/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od premiery wyczekiwanego, trzeciego studyjnego albumu Joey’a Bada$$’a. Zanim materiał zatytułowany „2000” trafi do no naszych sprzętów grających, sprawdźmy co Badmon przygotował na następcę „All-Amerikkkan Bada$$”.

Joey Bada$$ album „2000” zapowiedział przed dwoma miesiącami. Od tego czasu JayOhVee gościł u nas dość często. Powodem były regularnie wypuszczane, bardzo udane single zwiastujące nowe solo współtwórcy Pro Era. Przypomnijmy, że kolejno było to Where I Belong, Survivors Guilt i „Zipcodes”. Kawałki te stanowią trzy spośród czternastu, jakie Joey B zamieścił na płycie „2000”. Tytuły pozostałych znajdziecie na zamieszczonej poniżej trackliście. A już teraz wspomnijmy, że znajdziemy na niej także takie ksywy jak Diddy, Westside Gunn, Chris Brown czy J.I.D. Skład zatem lekko, jak na Joey’a, zaskakujący. Kogo natomiast Bada$$ zaangażował do produkcji albumu „2000”? Kartę skrywającą te informacje wychowanek nowojorskiego East Flatbush postanowił jednak pozostawić nieodkrytą do czasu premiery wyczekiwanego od pięciu lat albumu. Ta, na szczęście, nastąpi już jutro, a trzecie solo Joey’a Bada$$’a stanie się wydawniczym faktem.

„Mój nowy album '2000′ ukaże się w ten piątek (22.07.22). Jestem bardzo dumny, że mogę podzielić się z Wami wszystkimi swoją twórczością. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w nagrywanie i produkcję, dziękuję mojemu managmentowi, mojej wytwórni oraz moim przyjaciołom i rodzinie, którzy użyczyli mi niezliczoną ilość razy swoich uszu i za konstruktywną krytykę z ich strony”.

– Joey Bada$$

https://www.instagram.com/p/CgQUjxIp5CI/

Joey Bada$$ - 2000 - album cover art

Joey Bada$$ – 2000

01. The Baddest ft. Diddy
02. Make Me Feel
03. Where I Belong
04. Brand New 911 ft. Westside Gunn
05. Cruise Control
06. Euology
07. Zipcodes
08. One of Us ft. Larry June
09. Welcome Back ft. Chris Brown & Capella Gre
10. Show Me
11. Wanna Be Loved ft. J.I.D
12. Head High
13. Survivors Guilt
14. Written in the Stars


Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: