Jotuze dołącza do StoproRap by puścić swoje rzeczy

Opublikowano: 27/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Niemalże pewni byliśmy, że to się już nie wydarzy. A jednak! Jotuze, współtwórca legendarnego składu Grammatik, po niespełna 25 latach od zaprezentowania debiutanckiego „EP”, zaprezentuje swoje pierwsze solowe nagrania! Spodziewaliście się, że jeszcze kiedyś Józek puści solo?

Jotuze na scenie obecny jest niemalże od samych jej początków. Raper muzyczną aktywność zaliczał jedynie działając w składzie Grammatik. Jednak w przeciwieństwie do Eldo nie podjął wcześniej solowej ścieżki kariery. Aż do teraz! Właśnie bowiem ogłoszono wstąpienie współautora klasycznych „Świateł Miasta” w szeregi wytwórni StoproRap. Wkrótce też Juzek zaprezentować ma swoje solowe utwory! A pierwszy z nich, zatytułowany „Wierny Sobie”, ukaże się już jutro! Już teraz natomiast łapcie fragment solowego singla Jotuze!

Dołączenie Jotuze do ekipy StoproRap kilku naszych kolegów z redakcji innych rapowych mediów odebrało, dość życzeniowo, jako zapowiedź powrotu na scenę Grammatika. Skąd takie przypuszczenia? Bowiem przed dwoma laty identyczny komunikat, ale odnośnie Eldo, również pojawił się ze strony StoproRap, wytwórni wykupionej przez My Music, czyli labelu powstałe w miejsce 'owianego złą sławą’ UMC Records. Nowej płyty Grammatika jednak, przynajmniej w najbliższym czasie, jednak się nie spodziewamy. Zwłaszcza, że sam label jasno sygnalizuje, że:

„Jotuze dołącza do StoproRap i już wkrótce wyda w labelu swoją nową muzykę”

– StoproRap

Jotuze-Wierny-Sobie

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: