Jotuze nagrywa solowy album!

Opublikowano: 21/05/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Informacja z serii tych wręcz nieprawdopodobnych. Właśnie dowiadujemy się bowiem, że solowy album nagrywa… Jotuze! Współtwórcę kultowego składu Grammatik przyłapano ostatnio w studio wraz z Haemem i… Eldo!

Juzek i Leszek ewidentnie coś kombinują, to pewne! Jeszcze w marcu Eldo zamieścił fotografię ze studia nagraniowego opatrzoną podpisem: “Praca #eldoka #jotuze #grammatik #polskirap. Sugerowało, to że Panowie pracują nad kolejnym materiałem spod szyldu Grammatik. Sytuacja zmieniła nieco jednak w dniu wczorajszym.

Ponownie Eldoka bowiem zamieścił kolejne zdjęcie ze studia. Tym razem opatrzone jednak wymownym „Piwnica. Rap zajawka od lat:) tylko siwych włosów więcej :) #jotuzesolo„. A to jasno świadczy o tym, że obecnie prace studyjne trwają również/lub (niepotrzebne skreślić) nad solowym albumem Marcina Jóźwy! A żeby nie było już żadnych wątpliwości, że taka płyta właśnie powstaje, na facebookowym z kolei profilu Eldo pojawiło się to samo foto, podpisane jeszcze bardziej wymownie: „Gościnne zwrotki na Juzkową solówkę:)”.

Bardzo nas to wszystko cieszy! Najlepszą z możliwych opcji byłaby ta, w której Eldo i Jotuze pracują obecnie zarówno nad nowym albumem jako Grammatik, jak i nad swoimi solowymi płytami. Nie zapominajmy bowiem, że w 2021 doczekać powinniśmy się również kolejnej solówki Leszka Kaźmierczaka. Jaki będzie efekt trwających prac studyjnych? Czas pokaże. Najważniejsze, że trwają! A zamieszany jest w nie również DJ Haem.

Jotuze i Eldo w studiu

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: