Kendrick Lamar wtrąca swe trzy grosze do nowego albumu Anderson .Paaka

Opublikowano: 05/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Anderson .Paak powraca na beacie Zane Lowe’a, podrzucając nam singiel “Tints”, który to zapowiada jego nadchodzący album. Brandon do pomocy wziął tym razem rapera prosto z Compton – Kendricka Lamara.

Co do samego albumu, który “Tints” zwiastuje. Będzie to czwarty z kolei album Andersona, a zatytułowany został “Oxnard”. Dla niewtajemniczonych Brandon Paak Anderson pochodzi właśnie z tejże miejscowości położonej w stanie Kalifornia. Pierwszy natomiast, który wydany zostanie w założonej przez Dr.’a Dre wytwórni Aftermath, do której Breezy Lovejoy został wciągnięty w 2016 roku. I nie kto inny jak właśnie Andre Young jest producentem wykonawczym “Oxnard”.
W jednym z udzielonych wywiadów  Cheeky Andy wyjawił natomiast, że na jego nowym krążku znaleźć się mają Madlib, Pusha T oraz J. Cole. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalną premierę albumu, zacierając w międzyczasie ręce jak przystało na reprezentantów kultury hiphopu. A teraz już Anderson .Pakk Kendrick Lamar i ich wspólnie nagrane “Tints”.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: