Otsochodzi w oldschoolowym stylu odpowiada swoim opononentom

Opublikowano: 03/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Lubimy jak takie rzeczy się w hiphopie dzieją. Rap gra zna wiele przypadków, gdy zaczepiany przez mc’s raper ostatecznie odgryza się swoim krytykom bardzo dobrym numerem, któremu oponenci nic nie mogą zarzuć. I taki przypadek właśnie spotkał Otsochodzi.

Przez wielu karcony za zmianę stylu i brzmienia Otso na beacie Magiery odpowiada na kierowane w jego stronę zaczepki, odpowiada na stawiane mu zarzuty, zwłaszcza te wysnuwane przez Mielzky’ego i Dioxa, a towarzyszy mu taki oto wpis zamieszczony przez Młodego Jana w mediach społecznościowych: „bez dodatkowego opisu. wszystkie emocje wylałem w audio. nowy numer na kanale asfalt records. mój pierwszy i ostatni komentarz jeżeli chodzi o ludzi, którzy próbują nam zaszkodzić. powodzonka, lecę dalej zajmować się muzyką. płyta w drodze
nie zdążyłem skomentować słów Bilona, ale sądzę że i tak zostawię sprawę bez komentarza. mam za duży szacunek do HG. może być mi tylko przykro słysząc taką opinie. 1luv”.

Utwór „Nigdy już nie będzie jak kiedyś” zapowiada nową płytę Otsochodzi, której premiera zaplanowana jest na listopad 2018.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: