Klarenz wspomina Akirę Toriyamę w pierwszym klipie z „Happy Music EP”

Opublikowano: 08/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Klarenz zaczyna porządkowanie swojej szuflady. Bydgoski raper udostępnił dziś utwór „Jenny”, zapowiadający „Happy Music EP”. Powodem dzisiejszej publikacji numeru jest wiadomość o śmierci Akry Toriyamy, którego Klarenz wspomina w tekście.

Jeśli tęskniliście za Klarenzem, to niedługo będzie go w sieci trochę więcej. Bydgoski raper pochwalił się wczoraj w swoich social media nie tylko wizytą u fryzjera, ale także informacją, że ma szufladę pełną niepublikowanych kawałków. Numery gromadziły się od 2 lat i wystarczy ich na co najmniej kilka epek. Pierwszy singiel z pierwszej z nich, wylądował w sieci dzisiaj.

Jak czytamy w napisach na początku klipu, „Jenny” znajdzie się na „Happy Music EP”. Radość z premiery miesza się w tym przypadku jednak ze smutkiem. Jak zdradza Klarenz, kawałek wraz z klipem gotowy był już od roku. Kiedy dziś rozeszła się informacja o śmierci twórcy Dragon Balla, Akiry Toriyamy, odebrał to za znak. W „Jenny” Klarenz wspomina bowiem w tekście wielkiego japończyka, który miał wpływ na życie wielu ludzi na całym świecie.

O dzisiejszej premierze Klarenz pisze w swoich social media następująco:

„Panie Akira, dziękuję Panu za wiele godzin spędzonych z tymi postaciami, za ubarwienie dzieciństwa… Na zawsze będę pamiętał rysowanie całych serii Dragon Ball z ziomkiem, czekanie aż kolejny odcinek francuskiej wersji z polskim lektorem pojawi się na RTL7…
Od grubo ponad roku jest gotowy klip z utworem w którym wspominam tego Pana. Odbieram to jako znak, żeby nie czekać i wrzucać już dzisiaj…”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: