„Klasyk” Bez Cenzury ponownie usłyszymy na JWP B-DAY

Opublikowano: 20/10/2022
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Podczas 25. urodzin JWP czeka Was nie lada gratka. Ero, Siwers i Łajzol wrócą bowiem do czasów legendarnego „Klasyka”, by zagrać pierwszy pełnowymiarowy koncert z materiałem pochodzącym debiutanckiego z wydanego w 2006 roku albumu Bez Cenzury! Wpadaj to Kolegów spotkasz!

To już 25 lat z najlepszym hip-hopem spod znaku JWP. Skład, który tworzą obecnie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i DJ Falcon1 szykuje się do hucznej celebracji ćwierćwiecza obecności na scenie. W serwisie Going trwa sprzedaż biletów na ten magiczny urodzinowy wieczór, który odbędzie się w warszawskiej Progresji już 17 grudnia.

JWP-B-Day-urodziny

Tymczasem zespół odsłania pierwsze karty towarzyszące występowi na 25-lecie działalności. Do takich atrakcji z pewnością należy pierwszy pełnowymiarowy koncert tria Bez Cenzury z debiutanckim albumem “Klasyk”. Wydana w lutym 2006 roku płyta Erosa, Siwersa i Łysola (obecnie Łajzola) to jeden z kamieni milowych polskiego hip-hopu. To właśnie z tego kultowego krążka pochodzą takie single jak “Bez Cenzury”, “Przesiąknięci dźwiękiem” oraz najsłynniejszy (a na pewno najdłuższy) polski posse-cut, czyli blisko 11-minutowy track “Reprezentuję siebie”.

W ostatnich latach ekipa JWP/BC jest aktywna jak nigdy wcześniej. 2020 rok przyniósł nam zespołowych “Kolegów”. 2021 rok to “ABCD” Erosa z Głową PMM“Powrót z drogi donikąd” Siwersa, solowy debiut Kosiego w postaci “IS.OK” czy wreszcie drugiego solowe Erosa z „Eroizmem”. Z kolei kilka miesięcy temu panteon solowych projektów uzupełnił jeszcze Łajzol znakomitym “Łajzol Serious”. Zdecydowanie jest więc co świętować. Na scenie – oprócz jubilatów – także liczna reprezentacja gości.

XXV-JWP-B-Day

XXV JWP B-DAY

Kiedy? 17.12.2022, godzina: 15.30
Gdzie? Progresja, ul. Warszawa, ul. Fort Wola 22
Bilety: od 90 PLN na https://goingapp.pl/wydarzenie/xxv-urodziny-jwp/grudzien-2022

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: