KMC ujawnia tracklistę nowej płyty

Opublikowano: 03/01/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W grudniu na kanale YouTube Upojeni pojawił się pierwszy utwór z nadchodzącej płyty KMC. Zobrazowany klipem „Life Alone” to przedsmak mocno emocjonalnego albumu, na którym raper mierzy się z przeszłością, ale i obecnymi demonami. Po ostatnim naszpikowanym kąśliwym humorem materiale, nagranym w duecie z Enrikle, KMC wraca do refleksyjnego stylu, znanego nam z wcześniejszych płyt sygnowanych jako „Kranken”.

Na swoich profilach w social media KMC udostępnił po Nowym Roku tył okładki wraz z tracklistą i spisem producentów oraz gości. Za stronę graficzną albumu odpowiada Monika Hauser. Rapowo na „Burzy i naporze” udzielił się jedynie Grekk, a w utworze „Odklejka, odklejka” kwestię refrenu wokalnie rozwiązała Barbasia. Jeśli natomiast chodzi o producentów, 9 numerów na płycie wyprodukowane zostały przez Masterminds, Valky, Kayvi, ME, Sołtysa, Grekka oraz Czuba. Jak przystało na truskulowca, KMC zaprosił do współpracy również turntablistę, DJ’a Edisona.

Dokładna data premiery albumu nie jest jeszcze znana. Wiemy natomiast, że poza wspomnianym już „Life Alone”, dostaniemy jeszcze 4 klipy do kawałków „Odklejka, odklejka”, „Zepsułem się”, „Moi przyjaciele nie umierają” oraz „Outro”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: