KMC wjeżdża „Jak Big L” na RAPNAU MIXTAPE VOL. 2

Opublikowano: 03/06/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Dziś swoją oficjalną premierę ma RAPNAU MIXTAPE VOL. 2. Dochód z materiału, na którym znalazło się ponad 40 utworów, przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Wśród zaproszonych na mixtape wykonawców, znalazł się nasz redakcyjny kolega, KMC.

To już drugi raz, kiedy Tomasz Loewnau, czyli prowadzący Rapnau.pl, podjął się zadania stworzenia mixtape’u. RAPNAU MIXTAPE VOL. 1 ukazał się w 2021 roku i zrzeszał najciekawszych, zdaniem Tomka, raperów, którzy brali udział w jego streamach z przeglądem podziemia. Jak widać, przedsięwzięcie nie zostawiło na psychice streamera traumy i trzy lata później, podjął się on tej samej misji ponownie,

RAPNAU MIXTAPE VOL. 2 ponownie zgromadziło asów, wyróżniających się na przeglądach Rapnau.pl w ostatnim czasie. Łącznie nagrali oni ponad 40 utworów, składających się na album. Przy takiej ilości materiału, premiera mixtape’u rozbiła się na kilka etapów. Najpierw do sieci trafiły kolejno 3 single, wyselekcjonowane przez gospodarza. Reszta numerów podzielona została na dwie transze. Pierwsza z nich wylądowała na kanale RAPNAU 27 maja. Druga, kończąca okres premiery RAPNAU MIXTAPE VOL. 2, pojawiła się w sieci dziś.

Wraz z drugą transzą, ukazał się numer KMC, zatytułowany „Jak Big L”. Nasz redakcyjny kolega, na mocnym, gitarowym bicie Kazeta, oddał hołd nowojorskiemu MC, który kilka dni temu skończyłby równe 50 lat. Całość utrzymana została w oldschoolowym klimacie, więc w numerze nie mogło zabraknąć również cutów. Odpowiedzialność za nie wziął DJ Ph, reprezentujący mistrzów świata IDA i DMC, czyli Needlework Scratch Crew. Wizualnie „Jak Big L” dopełnia street video, autorstwa Michała Warguły z High.qlt.

Dochód z RAPNAU MIXTAPE VOL. 2 przekazany zostanie na cele charytatywne. Swój egzemplarz fizyczny zamówisz TU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: