Kojot i Oxon zasilili szeregi Brain Dead Familia

Opublikowano: 08/02/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Całe życie w podziemiu i wreszcie się doczekali. Kojot i Oxon zasilili szeregi Brain Dead Familia. Na kanale poznańskiej wytwórni dostępny jest już pierwszy singiel z ich wspólnej płyty.

Przez długie lata Kojot i Oxon konsekwentnie udowadniali, że ich poziom znacznie przewyższa ten prezentowany na głównej scenie. Mimo wszystko pozostawali jednak w podziemiu, będąc jednym z jego najmocniejszych ogniw. Wytrwałość i ciężka praca jednak w końcu się opłaciły. Krakowscy raperzy dołączyli bowiem do poznańskiej wytwórni Brain Dead Familia i to pod jej szyldem wydadzą swój legalny debiut.

Krążek, zatytułowany „Dziwny niemowlak”, to materiał, na który składa się łącznie 15 pozycji. Tracklista albumu nie podaje nam jednak, kto odpowiedzialny jest za ich produkcję. Póki co, znamy jedynie twórców bitu do pierwszego singla, „PEGI 18”, czyli Sparrowskiego oraz WALO Beatz, a także, Jędrka Wołodko, który odpowiedzialny jest za jedyny na płycie remix. Dalej, patrząc na tracklistę „Dziwnego niemowlaka”, zauważyć możemy, że wśród wymienionych gości znajdują się w/w Jędrek Wołodko, Adrian Burek oraz SAVEESY.

Preorder albumu Kojota i Oxona, „Dziwny niemowlak”, zamawiać można tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: