Konera stworzył nową Ryfę Ri?

Opublikowano: 30/09/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ryfa Ri łączy siły z Konerą i wspólnie przygotowują nowy album. Wczoraj na kanale WCK 47 wylądował pierwszy, elektroniczny singiel z projektu. I choć Ryfę kojarzymy głównie z funkiem i hip-hopem, to nie pierwsze jej poczynania na tego typu bitach.

Na początku września Ryfa Ri zapowiedziała nowy projekt do spółki z Konerą. Świeży materiał od królowej polskiego rapu to zawsze świetna wiadomość. I choć Ryfa Ri przyzwyczaiła nas do swojego mocno klasycznego vibe’u, od jakiegoś czasu stara się z tej szufladki wyskoczyć i pokazać swoją wielowymiarowość. Na bitach Konery reprezentantka WCK, podobnie jak przy współpracy z Antiquantem i Pekro, ujarzmi elektronikę.

Wczoraj na platformy streaming’owe wleciał pierwszy numer z nadchodzącego albumu duetu. „Wszystkojedno192kbps” to Ryfa Ri, jaką od jakiegoś czasu poznajemy coraz lepiej. Mocno elektroniczne podkłady Konery pokazują nam reprezentantkę WCK jako artystkę, która jest w stanie odnaleźć się absolutnie w każdej konwencji. Niezależnie od gatunku, Ryfa rządzi na bicie i daje rap, przez który wciąż jesteśmy głodni nowych rzeczy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: