Koniecznie sprawdźcie projekt D.real

Opublikowano: 17/07/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ciekawa nowość na naszej scenie. Przed kilkoma dniami ukazał się, poparty klipem, numer „Leci czas” sygnowany jako D.real. Oficjalny opis wyjaśnił nam, że właśnie zapoznaliśmy się z twórczością „świeżego projektu w konkretnym klimacie, który ma dużo zajawy na zrobienie dużych rzeczy ! Od trapowych brzmień po old scholl i drill”.

Zachęceni brzmieniem singlowego „Leci czas”, do którego beat wyprodukował Teoem postanowiliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczym projekcie, którego dwa dotychczas wypuszczone kawałki pojawiły się na kanale JWP CREW. Uderzyliśmy więc bezpośrednio do osób stojących za D.real’em, by uzyskać dalsze informacje na temat tego świeżego przedsięwzięcia. Dowiedzieć udało nam się, że: „D.real to świeży projekt założony w 2020 roku, który zasilany jest przez dwóch dobrych ziomali, którzy kiedyś działali solowo! Skupiają się na Old schoolu, Trapie oraz Drillach. Pomimo różnicy w tych stylach starają utrzymać jeden konkretny klimat. Nie tworzą gangsterki pokazując się w kominiarkach tylko traktują to jako styl, który nadaje im większej zajawki do tego co robią!”. Nam to pasuje i czekamy na więcej materiału spod szyldu D.real.

A na ten moment zachęcamy Was do sprawdzenia opublikowanych już singli duetu współpracującego z ekipą JWP/BC. Wspomnianego już „Leci czas” z udziałem DJ’a Kido oraz zaprezentowanego przed dwoma tygodniami, i również zobrazowanego klipem, „White Widow”. Jak sygnalizuje duet D.real: „Real Hip Hop is here”!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: