„The Light Pack” – trzy nowe numery od Joey’ego Bada$$’a

Opublikowano: 17/07/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już trzy lata minęły od kiedy Joey Bada$$ uraczył nas swoim drugim solowym krążkiem. Przez ten czas Badmona częściej mogliśmy oglądać na ekranie niż słuchać, czas więc najwyższy na nową porcję rapu od reprezentanta Brooklynu.

A ta niespodziewanie dostarczona została nam minionej nocy w postaci „The Light Pack”. Na paczkę od Joey’ego B składają się trzy premierowe numery: „The Shine” i „The Light” na beatach autorstwa Statika Selektaha oraz „No Explanation”, za którego produkcją stoi Swizz Beatz wraz z duetem Sean C & LV, i w którym gościnnie pojawia się Pusha T. Co ciekawe,w kawałku „The Shine” wykorzystany został sampel z nieśmiertelnego „Everybody Loves the Sunshine” Roya Ayersa, co stawia tym samym Bada$$’a w dość licznym już szeregu raperów, którzy swoje kawałki oparli na tym ultra hicie. „The Light” natomiast zobrazowane zostało teledyskiem, w którym JayOhVee hołd oddaje wokaliście i raperowi Bobby’emu Brownowi. Jeśli zastanawia was ten czerwony garnitur, w którym występuje Joey Bada$$ to był to właśnie pod koniec lat 80-tych rozpoznawczy styl Roberta Browna.

Wypuszczenie „The Light Pack” założyciel ekipy Pro Era skwitował krótkim: „This is mumble rap extermination. This is godly interpolation”.

Jeśli natomiast ciekawi Was co dzieję się z trzecim studyjnym albumem Joey’ego Bada$$’a to spieszymy z wyjaśnieniem, że w maju w wywiadzie dla magazynu Complex Joey zapewnił, że dokłada wszelkich starań, aby materiał jak najszybciej trafił do słuchaczy: „We’re trying to come soon. It’s almost ready. On Instagram, my fans were pressing me and I told them, 'Listen, it’s not going to be a longer wait than six months. That’s the best I can say. We’re really right there”. Czekamy zatem z niecierpliwością na następce „All-Amerikkkan Bada$$”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: