Kościey wraca i ma dla Was „Tak wiele”

Opublikowano: 07/06/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pamiętacie Kościey’a? Reprezentant drugiej fali wrocławskiego rapu wraca ze świeżym materiałem, za którego produkcję wspólnie odpowiadają Pstyk i Haem! Pierwszym natomiast singlem zwiastującym „Świat zwariował EP” jest wypuszczony właśnie utwór „Tak wiele” w remiksie wspomnianego DJ Haema.

Kościey singlem „Tak wiele (DJ Haem Remix)” sygnalizuje swój powrót w towarzystwie dwóch uznanych producentów i DJ’ów. Trio w składzie Kościey/Haem/Pstyk wspólnie realizowany projekt zapowiedziało właśnie poprzez udostępnienie singla „Tak wiele”. Numer zaprezentowano w remiksie dokonanym przez DJ’a Haema, stanowiącym jednocześnie zalążek współpracy, której efektem jest „Świat zwariował EP”.

„Kościey – „Tak wiele” (DJ Haem remix) – to pierwszy singiel zapowiadający projekt Kościey / Haem / Pstyk – „Świat zwariował EP”.
„Świat zwariował EP” to sześć premierowych utworów wyprodukowanych przez Pstyka oraz Haema. Remix jest bonus trackiem i pierwszym efektem wspólnej kolaboracji”.

– materiały prasowe

Kościey-Tak-wiele-DJ-Haem-Remix-okładka-singla

„Świat zwariował EP” w wersji cyfrowej dostępne będzie już od 22 czerwca. Na jesień natomiast, pod szyldem wytwórni Tylda Records, zaplanowano premierę fizycznego wydania płyty, za którą wspólnie stoją Kościey, Haem i Pstyk. Wydawnictwo składać będzie się z sześciu numerów, których tytuły znajdziecie poniżej. Zaprezentowany wraz z klipem „Tak wiele (DJ Haem Remix)” na „Świat zwariował EP” jednak się nie znajdzie. Zatem, tym bardziej polecamy sprawdzić! Video do tego numeru zrealizowała ekipa Getzko Film Production z Wrocławia. Z kolei za cover do singla jak i całą oprawę graficzną projektu Kościey/Haem/Pstyk odpowiedzialna jest agencja Connect the dots.

Kościey-Haem-Pstyk-Świat-zwariował-EP-okładka

Kościey/Haem/Pstyk – Świat zwariował EP

1. Świat zwariował
2. Bywało niemiło
3. Doppler
4. Fallout Tactics
5. Deepfake
6. Gdy pada śnieg

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: