Kowall i DJ Emace nagrali mixtape „#NOFILTER”

Opublikowano: 09/11/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po dłuższej przerwie do żywych wraca Kowall. Tym razem reprezentant Czerwonaka połączył siły z DJ’em Emace i wspólnie nagrali mixtape „#NOFILTER”. Poznaliśmy okładkę, pełną tracklistę oraz planowaną datę premiery albumu. Ruszył też jego preorder.

Kowall zafundował sobie całkiem długie wakacje od rapu. A w zasadzie od jego wydawania. Ostatni materiał z jego udziałem, który wyszedł na świat, ukazał się bowiem 2,5 roku temu. Mowa tu o płycie „Enter”, nagranej wspólnie z Tomim BJS. Jak się okazuje, nie było to jednak 2,5 roku nic nierobienia. Kowall pracował nad nowym materiałem, o którym dziś poinformował słuchaczy.

Reprezentant Crom Cruac połączył siły z DJ’em Emace i wspólnie nagrali mixtapte, zatytułowany „#NOFILTER”. Duet postanowił podzielić się ze słuchaczami okładką, autorstwa Stylowej Kaszanki, oraz tracklistą materiału. Dowiadujemy się z niej, że całość liczyć będzie 18 pozycji. Wśród gości na „#NOFILTER” znajdą się UNKT, KMC, Lont, Tomi, Rafi oraz GRB.

Premiera albumu Kowalla i DJ’a Emace zaplanowana jest na 1 grudnia. Preorder fizycznej wersji mixtape’u „#NOFILTER”, który wytłoczony zostanie w limitowanej liczbie 300 numerowanych sztuk, już ruszył. CD zamówisz poprzez Allegro.

Kowall x DJ Emace – #NOFILTER

01. Intro
02. Swoim rytmem
03. Obym się nie mylił
04. Wciąż podejrzany…
05. Rockin
06. Kropka feat. UNKT, KMC
07. Efekt Domino
08. Prawo bytu feat. LONT
09. Crew
10. Emocje
11. Pstryk, pstryk
12. From NY to LA
13. Lecimy 2 / Lecimy
14. Za friko feat. TOMI
15. Dopóki feat. RAFI
16. Laidback
17. Dzień chwały feat. GRB
18. Outro

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: