Kowall i Scandal Prodz „Przejmują kontrolę”

Opublikowano: 12/05/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ponad rok po premierze albumu, „Enter”, Kowall i Scandal Prodz prezentują klip do numeru, „Przejmujemy kontrolę”. Numer dotyka tematyki malanżowania i jak dowiadujemy się od samych autorów, takie też kulisy ma jego powstanie.

Album Kowalla i Tomiego na bitach Scandal Prodz ma już ponad rok. „Enter” oficjalnie swoją premierę zaliczyło dokładnie 28 marca 2021. Nie przeszkadza to jednak temu, by nieco go odkurzyć, zwłaszcza jeśli mowa tu o zrobieniu klipu do melanżowego numeru, który idealnie wklei się w coraz bardziej wakacyjną aurę.

„Przejmujemy kontrolę” to solowy, zakrapiany płynnym etanolem numer Kowalla. Czerwonacki MC daje nam w nim charakterystyczną dla siebie braggę, a Scandal Prodz uznał, że na zakąskę najlepiej wjedzie tu nowoczesny, trapowy bit. A żeby nikt nie zarzucił chłopakom, że to co nawijają to nie real talk, Kowall dzieli się ze słuchaczami kulisami powstania klipu do „Przejmujemy kontrolę”:

„Słuchając treści, maluje się obraz srogiego melanżu, który oczywiście się odbył, ale z całego planu zostały przebitki, a resztę nakręciliśmy już po wszystkim – taka anegdota.”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: