Kuba Knap przygotowuje nas do wydania swojego nowego krążka!

Opublikowano: 13/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wiemy już, że najnowszy album Kuby ukaże się w Hemp Records. Wiemy również, że zbliżającemu się projektowi towarzyszy hasło #najlepszewyjście. Nie do końca wiemy jednak co faktycznie przekazuje nam Kuba Knap w ostatnich filmikach publikowanych na jego kanałach. Ale dociec próbujemy!
Pierwszy wspomniany filmik ukazał się, że 9 lipca i opatrzony został tytułem „No i jak Ci się wydaje? – 20”. Widzimy na nim Kubę, który do papierośnicy upycha 20 jointów. A jak wiemy, joint w slangu rapowym oznacza również utwór/kawałek. Dedukujemy, że na najnowszym albumie Kuby Knapa znajdzie się właśnie 20 numerów.

W dniu dzisiejszym opublikowany natomiast został filmik wraz z wpisem „Nie każde TRZYNAŚCIE musi być pechowe”. Poniższy video prezentuje Knapiwo losującego tajemnicze numery. Nadal nie wiemy co owe numery, a w tym wylosowany dzisiaj nr 13 oznaczają. I czy dzisiejsza data 13 lipca ma znaczenie w dzisiejszym filmu… Nasi redakcyjni rapowi detektywi insynuują, że być może wylosowany nr 13 oznacza numer kawałka z nowego albumu Kuby Knapa, który wybrany zostanie na pierwszy singiel. Czy mają rację? Okaże się, mamy nadzieję, już niedługo.

źródło: Facebook
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: