„Premiership/Miasto” – wycieczka w oldschoolowe czasy w nowym klipie JWP/BC

Opublikowano: 13/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Czasy warszawskiej deskorolki i graffiti z lat 90. powracają w teledysku do numeru „Premiership”, w którym obok członków składu JWP/BC wystąpiły takie legendy znane spod Capitolu i Witosu jak m.in. Stickorama, Kuba Perzyna czy Tomek Kotrych. W klipie obejrzeć możemy również dawne wrzuty takich writerskich ekip jak np. WTK,WC, NBK, EWC oraz JWP oczywiście. 
Klip do „Premiership” to piękny sentymentalny materiał dla wszystkich pamiętających początki zajawki na hiphop w naszym kraju! A dla wszystkich niepamiętających – ciekawy obraz dawnych czasów. Nie zapominajmy oczywiście o stylowych zwrotkach Ero, Siwersa oraz Łajzola położonych na beacie Jendrasa.

Druga część video to natomiast obrazek do solowego numeru Kosiego „Miasto”, za którego produkcję odpowiada Siwers. Kawałek utrzymany jest w nieco bardziej nowoczesnym brzmieniu, a szybka nawijka Kosiego podparta została równie dynamicznymi ujęciami w teledysku.

Za popisy na gramofonach odpowiada DJ Falcon1, natomiast całość zmiksowana i zmasterowana została przez DJ-a Eproma.

Powyższy numer pochodzi z mixtapu „20”, który swoją premierę miał 20 stycznia 2017. „20” mixtape to wyjątkowy materiał, który powstał z okazji 20-lecia składu JWP. Znajdziecie na nim wiele premierowych i nigdy niepublikowanych utworów. Są tam zarówno nowości, jak też archiwalne tracki, które z różnych względów nie trafiły na wcześniejsze płyty i winylowe EP-ki. „20” złożył w całość i zmiksował na adapterach niezastąpiony Falcon1.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: