Kuba Knap sprawi wam „Łomot”

Opublikowano: 13/02/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Żarty się skończyły. Kuba Knap spuszcza wam „Łomot” razem z całą swoją bandą. Nie dość, że w klipie serwują nam serie prostych i sierpów, to w kawałku Knap bezlitośnie młóci w słuchaczy ostrymi linijkami. W swoim stylu Knapiwo rzuca parę kąśliwych refleksji na temat społeczeństwa i opowiada o swoim oldskulowym podejściu do technologii.

Klip zrealizowany został przez Jacka Tomczaka podczas ostatnich urodzin JWP. Bit do kawałka stworzył natomiast Młody (Heavy Mental).

„Łomot” zwiastuje nowy projekt Kuby. Na chwilę obecną wiemy, że będzie się on nazywał „Kuchnia Polska”, a za oprawę muzyczną w całości odpowiedzialni będą Młody z Heavy Mental oraz Aleks. Z niecierpliwością czekamy na start preorderu i ujawnienie tracklisty.

Wraz z najnowszym klipem Knap przekazuje parę słów od siebie: „Poczucie sensu i bezpieczeństwa dają mi ziomale, wiara, codzienne małe i większe misje, obcowanie z Człowiekiem, naturą i kulturą. Tworzenie daje mi siłę. Jestem również gotów bronić swoich postaw w dyskusji, bo dla mnie działają i utrwalały się we mnie przez doświadczenie, przez życie i dzięki wiedzy z przeróżnych źródeł. A póki co mogę spuścić hiphopowy łomot, bo wierzę, że słowo poparte czynem ma moc. Dziękuję Wucekom oraz ekipie JWP za możliwość zagrania na ich urodzinach – Sto lat i jedna Miłość!”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: