„Kwiaty Dla J” czyli drugie oficjalne video promujące nową płytę Zeusa

Opublikowano: 27/08/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Miesiąc przed premierą nowej płyty Zeusa zatytułowanej „Zeus. To Pomyłka”, będącej kontynuacją krążka z 2015r. raper uraczył swoich słuchaczy nowym obrazkiem do kawałka „Kwiaty Dla J”, który obok „Like Ra” jest drugim singlem promującym ów wydawnictwo.

Należy przyznać, iż tak jak „Like Ra” będący mocnym eksperymentem ze strony Zeusa nie do końca przypadł nam do gustu, tak numerem „Kwiaty Dla J” zrehabilitował się w 100%. Klimat klipu, sam beat, jak i tytuł są mocnym ukłonem ku twórczości Juna Seby szerzej znanego jako Nujabes, genialnego japońskiego producenta, który zginął w 2010 roku w wyniku wypadku samochodowego w Tokio, a którego produkcje są bardzo bliskie naszemu sercu.

Jednak w nowym numerze łódzki raper idzie krok dalej i co można zobaczyć na końcu video dedykuję go całej plejadzie wielkich twórców takich jak m.in Marek Grechuta, Zbigniew Wodecki, Kora, J Dilla, Prodigy, Guru czy Michael Jackson, udowadniając, iż jego muzyczne horyzonty sięgają dużo szerzej, poza ramy szeroko pojętej kultury hip hop. Leci od nas mocny props w stronę Kamila i dziękujemy że popełnił taki numer oraz postanowił nadać mu dodatkowe życie czyniąc go oficjalnym singlem ze świetnym teledyskiem.

Polecamy i oczywiście będziemy was na bieżąco informować o kolejnych zabiegach promujących ten album.

PRE ORDER

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: